Aktualitātes

Tālr.: 64474145, e-pasts: info@kaudzites.lv     
 
| 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
 
14.12.2016

Paziņojums par tarifa projektu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “AP Kaudzītes”, vienotais reģistrācijas Nr. 44103026358, juridiskā adrese “Kaudzītes”, Litenes pagasts, Gulbenes novads, LV- 4405, tarifa projekta iesniegšanas datums: 2016. gada 5. decembris Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar “sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodiku” ( Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2015. gada 10 decembra lēmums Nr. 1/23).

 

Dokuments: Paziņojums par tarifa projektu.

 
 
04.11.2016

Pašu rokām gatavots dizaina papīrs

Bērni un jaunieši tiek aicināti pašu rokām darināt dizaina papīru

 

Konkursa nolikums

 

Uzaicinājuma vēstule skolām

 

ZJ RP“Zaļā josta” sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeju un Valsts izglītības satura centru aicina Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes, kas ir iesaistījušās makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursos “Tīrai Latvijai!”*, piedalīties papildu aktivitātē – radošajā papīra pārstrādes konkursā “PAŠU ROKĀM DARINĀTS DIZAINA PAPĪRS”.

 

Konkursa mērķis veicināt bērnos un jauniešos izpratni, ka no sašķirotas makulatūras var izgatavot jaunu papīru. Darba uzdevums: no makulatūras materiāla – izlietotā papīra izgatavot paštaisītu, jaunu DIZAINA PAPĪRU, uz kura uzzīmēt, uzrakstīt, aplicēt vai citādi radoši iestrādāt savu VĒSTĪJUMU “TĪRAI LATVIJAI!”. Darba izmērs – līdz A4 lapas izmēram; darba radošais formāts nav ierobežots.

 

Reģistrācija radošajam papīra pārstrādes konkursam “PAŠU ROKĀM DARINĀTS DIZAINA PAPĪRS” notiek līdz 2017.gada 28.februārim. Radošie darbi jāiesūta līdz 2017.gada 24.martam.

 

Konkursa uzvarētājus noteiks īpaša žūrija. Trīs labāko darbu autori saņem “Zvaigzne ABC” dāvanu kartes, kā arī interesantākie konkursu dalībnieku darbi tiks izstādīti Dabas muzeja telpās un ievietoti “Zaļā josta” 2018.gada kalendārā.

 

2016./2017. mācību gadā kampaņa “Tīrai Latvijai!” “Zaļā josta” rīko sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Clean R”, SIA “AP Kaudzītes” un AS “BAO”.

 
 
 
03.10.2016

Makulatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!”, 2016./2017. māc. gads

“Zaļā josta” trīspadsmito gadu pēc kārtas rīko makulatūras vākšanas kampaņu Latvijas izglītības iestādēs.

 

Arī šajā – 2016./2017. mācību gadā “Zaļā josta” izsludina makulatūras vākšanas konkursu Latvijas izglītības iestādēm “Tīrai Latvijai!”. Jau trīspadsmito gadu pēc kārtas konkurss apvienos izglītības iestāžu audzēkņus, sākot no pašiem mazākajiem un beidzot ar augstskolu studentiem, kopīgā darbā, lai atbrīvotu plauktus, skapjus un bēniņus no veciem papīriem un kartoniem, gādājot par to pārstrādi vērtīgās otrreizējās izejvielās.

 

Konkursa nolikums

 

Uzaicinājuma vēstule skolām

 

tl-zj-2017smallKonkurss ik gadus pulcē simtiem izglītības iestāžu un tūkstošiem bērnu, lai pievērstu viņu uzmanību makulatūras šķirošanas nepieciešamībai un nozīmei ikdienas dzīvē, tādējādi veidojot izpratni, ka pareizi sašķiroti un pārstrādei nodoti atkritumi kļūst par vērtīgām izejvielām jaunu produktu ražošanā.

 

2016./2017. mācību gadā makulatūras vākšanas konkursam “Tīrai Latvijai!” aicinātas pieteikties vispārējās, profesionālās un pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī interešu izglītības iestādes. Lai iesaistītos konkursā, izglītības iestādes pārstāvim līdz 2016.gada decembra beigām jāreģistrē skola konkursa elektroniskajā datu bāzē “Zaļā josta” mājaslapā www.zalajosta.lv, un jāmudina audzēkņus vākt makulatūru. Makulatūru būs iespējams nodot līdz 2017.gada martam, organizatori nodrošinās tās periodisku izvešanu. Uzvarētāji un konkursa kopējie sasniegumi tiks paziņoti maijā.

 

Makulatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!” ir kļuvis par ilgtermiņa tradīciju un tajā ik gadu piedalās arvien lielāks dalībnieku skaits. Pagājušajā mācību gadā makulatūras vākšanas kampaņā iesaistījās 409 izglītības iestādes, kopā savācot un nododot pārstrādei 1185 tonnas 442 kg makulatūras. Konkursa noslēgumā balvas saņems ikviens dalībnieks, jo, paralēli konkursa organizatoru sagādātajām naudas balvām un vērtīgām vides izziņas ekskursijām, ikviena izglītības iestāde par katru nodoto papīra tonnu pretī saņems 5 kg zīmēšanas vai biroja papīru. Īpaši izcelti un apbalvoti tiks arī desmit čaklākie individuālie makulatūras vācēji.

 

Makulatūras vākšanas konkursa kampaņas “Tīrai Latvijai!” ietvaros “Zaļā josta” sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeju rīko papildu radošo konkursu, kurā kampaņas “TĪRAI LATVIJAI!” dalībniekiem ir iespēja piedalīties papildu aktivitātē – radošā papīra pārstrādes konkursā “PAŠU ROKĀM DARINĀTS DIZAINA PAPĪRS” (Nolikuma 17.punkts), kura mērķis ir veicināt bērnos un jauniešos izpratni, ka no sašķirotas makulatūras var izgatavot jaunu papīru.

 

2016./2017. mācību gadā makulatūras vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!” “Zaļā josta” rīko sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Clean R” un SIA “AP Kaudzītes”.

 
 

Plašāka informācija par konkursu:

 

Ilze Liepa-Balode, “Zaļā josta” pārstāve, tālr. 67808112, mob.tālr.: 29154531, e-pasts konkurss@zalajosta.lv, www.zalajosta.lv.