LIELĀ TALKA – ŠOGAD 25. APRĪLĪ!

VISĀ LATVIJĀ!

 

Gadskārtējais pavasara pasākums – Lielā talka – šogad notiek 25. aprīlī ar kopējo vadmotīvu: “Pastāvēs, kas pārvērtīsies!”

 

Talkas dienā centīsimies sakopt vidi tā, lai pašiem pēc tam būtu patīkami tajā uzturēties, līdzi uz talku aicinot draugus, radus, kaimiņus, līdzi ņemot darba cimdus.

 

SIA „AP Kaudzītes”- uzņēmums, kas palīdz rūpēties par tīru vidi- aicina izvēlēties sev tuvāko novadu vai pilsētu, izvēlēties tur reģistrētos talkas punktus un 25.aprīlī pievienoties kādai no šīm organizētajām Talkas vietām!

 

Precīzu Talkas norises vietu var apskatīt kartē www.talkas.lv.

 

Lielās talkas laikā savāktos atkritumus poligonā par īpašo tarifu varēs nogādāt no 25. aprīļa līdz 2015. gada 01. maijam (ieskaitot), SPECIĀLOS bezmaksas atkritumu maisos.

 

Lielās talkas atkritumu nodošanai jāievēro sekojoši nosacījumi:

  • Atkritumiem jābūt ievietotiem Lielās talkas speciālajos maisos.
  • Transportlīdzekļa vadītājam, iebraucot poligonā, jāiesniedz attiecīgās talkošanas vietas atbildīgā parakstīta apraksta veidlapa atkritumiem. Atkritumu apraksts kalpo kā apliecinājums tam, ka poligonā „Kaudzītes” ievestie atkritumi ir tikuši savākti Lielās talkas ietvaros.Maisu skaitu, lūdzam uzrādīt, lai varētu aprēķināt katrā talkošanas vietā/pagastā savākto atkritumu daudzumu/svaru.
  • Maksa par Lielās talkas atkritumu pieņemšanu ir
     

    Dabas resursu nodoklis 12,00 EUR par katru tonnu + 2,52 EUR PVN 21% = kopā ar PVN 14,52 euro par tonnu.

     
  • Rēķinu par atkritumu pieņemšanu poligonā „Kaudzītes” apmaksā pašvaldība, kura ir parakstījusi atkritumu apraksta veidlapu.
 

Nosacījumu neievērošanas gadījumā ievestajiem atkritumiem tiks noteikta maksa saskaņā spēkā esošo tarifu, kas publicēts poligona „Kaudzītes” interneta mājas lapā www.kaudzites.lv.

 

Atkritumu apraksta veidlapu var lejuplādēt šeit

ATCERIES! Katrā pieteiktajā/organizētajā talkas vietā ir savs Atbildīgais – piefiksē viņa tālruņa numuru, lai nepieciešamības gadījumā var sazināties! Pie šī cilvēka varēs saņemt bezmaksas atkritumu maisus, kā arī Atbildīgais norādīs, kur pēc talkas jāatstāj piepildītie maisi.